Logo

TOURAN-1.9 TDI-poradi odenje vo stranstvo

Број на оглас: 3263574 | Објавен на: 20.05.2019, 10:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Touran

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: По Договор
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PORADI ZAMINUVANJE VO STRANSTVO
TOURAN 1.9 TDI 77 kw (105 ks),
najubaviot motor od volkswagen,
FUL OPREMA,
Napraven komplet servis
Redovno servisiran
Novi gumi
ZVONETE NA tel. 075-657-347

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 KAV

Потврден огласувач