Logo

GUMA SAVA 195/60 R15 od rezerva

Број на оглас: 3263579 | Објавен на: 20.05.2019, 10:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Odlicna Guma 195/60 R15
SAVA Intensa hp (letna)
Od rezerva-
SAMO GUMATA, BANDAZOT E PRODADEN
Cena ekstra
TELEFON 070-277-954

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 KAV

Потврден огласувач