Logo

VW Ratkapni 15" original

Број на оглас: 3263582 | Објавен на: 16.05.2019, 17:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Ratkapni 15" VW original
4 ratkapni
Ekstra cena
TELEFON 070-277-954

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 KAV

Потврден огласувач