Logo

JOHN DEERE 85 KS, 4X4, 2001 g.

Број на оглас: 3263962 | Објавен на: 11.07.2020, 16:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 9.800 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


JOHN DEERE 5715, со мокјност од 85 KS, 4X4, 2001 g.,vo odlicna sostojba,pali vozi. Bez zameni.Komentar za cena na lice mesto. Inf. na 078/324-453

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 x

Потврден огласувач