Logo

Mikrobranova neotpakuvana NOVA ,,gorenje,,

Број на оглас: 3264102 | Објавен на: 12.08.2019, 08:52
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 4.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Микробранови

Вид на оглас: Се продава


Mikrobranova , nova neotpakuvana , marka ,, gorenje,,
Se prodava za 4000 denari
Kontakt telefon 078272908

  Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

  goran

Потврден огласувач