Logo

Se prodava stan

Број на оглас: 3264116 | Објавен на: 15.02.2020, 12:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 52 m²

Греење: Централно

Спрат: 1 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Празен

Лифт: Не

Година на градба: 2010

Година на реновирање: 2010

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Адреса: JNA 23

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava stan 52 m2 za povekje info na tel : 071/32/88/99


I ze izdava pod kirija

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 AUTO PLAC IDEAL

Потврден огласувач