Logo

MITSUBISHI L200 / L-200 4X4 PICK UP 2011 *NEUVEZUVAN*

Број на оглас: 3264297 | Објавен на: 02.04.2020, 13:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mitsubishi

Модел: L200

Година: 2011

Гориво: Дизел

Менувач: Рачен

Каросерија: Останато

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: По Договор
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


MITSUBISHI L200-*НЕУВЕЗУВАН*
Мотор:2.5 Di-D 100kw(136кс) Common Rail
Електрика на сите 4 прозорци
Ел.ретровизори
Паркинг камера+сензори
GPS уред со телефон
Инвертер 220V 2KW
Хром пакет
Клима
4 Нови гуми BFGoodrich AT KO2 LT235/85/R16
Лед Бар 110cm 300W
Лед бар 57cm 144W
Нов акомулатор(2год.гаранција)
Направен комплетен голем сервис пред 2000км( со фактура)
Оргинална заштита во pick up
Оргинален кров Mitsubushi
Прагови Mitsubishi
Оргинални носачи сo багажник Mitsubishi
Витло(макара) T-Max 4т 9000lbr
Целосно заштитено подвозје со резервоар -ASFIR
Заден LSD дифренцијал+ел.Блокажа
ADD на преден дифренцијал

Никакви каросериски забелешки
Возилото е во одлична состојба без денар вложување во него

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Riste

Потврден огласувач