Logo

Jeep Grand Cherokee

Број на оглас: 3264506 | Објавен на: 15.07.2019, 14:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Jeep

Модел: Grand Cherokee

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 160 kw / 218 ks

Цена: 9.999 €
10.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Jeep Grand Cherokee 3.0CRD dizel, FACELIFT vo besprekorna sostojba so full oprema donesen od CH, za poveke info na tel. 070324512
Zamena samo so malo vozilo

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Mentor

Потврден огласувач