Logo

Karcher K2 300

Број на оглас: 3264914 | Објавен на: 05.07.2019, 14:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Нега на автомобили

Вид на оглас: Се продава


Socuvan. Mnogu malku koristen. Isparaven- si raboti. Kupen od METRO. Pominata garancija.
110 bar,
Koristi ladna voda.

Bez zameni.
Cenata e fiksna.

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Koce

Потврден огласувач