Logo

xiaomi redmi 3 odlicno socuvan zamena

Број на оглас: 3265002 | Објавен на: 14.02.2020, 16:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Xiaomi

Модел: redmi3

Боја: Gold

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 1,5 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 3.800 МКД
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


xiaomi redmi3 vo odlicna sostojba so kutija moze zamena 3800. 075520846

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 oglas

Потврден огласувач