Logo

Opel Astra H-06 1.7 Navi Reg zelen servisirana

Број на оглас: 3265096 | Објавен на: 19.09.2019, 12:01
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 3.200 €
3.300 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava opel astra 2006 god 1.7 74kw registirana so zelen karton servisirana so naj visoko nivo na oprema vo odlicna sostojba moze da se vidi i proba poveke inf vrtete na 078586582

  Валандово

Прати Е-Маил

  Tome

Потврден огласувач