Logo

prskalica

Број на оглас: 3265397 | Објавен на: 16.07.2019, 16:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
3 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Itno se prodava prskalica mio standart 100 litra 4 takten motor

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 marko

Потврден огласувач