Logo

mlin za plastika

Број на оглас: 3265401 | Објавен на: 02.04.2020, 15:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Пластика индустрија

Вид на оглас: Се продава


se prodava mlin za melenje na sekakov vid na plastika i najlon.moze zamena za kola

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Mis

Потврден огласувач