Logo

Рампа за камион

Број на оглас: 3265410 | Објавен на: 29.12.2019, 17:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Цена по догоор.
Број за контакт 071 669 476

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Ilija

Потврден огласувач