Logo

SE prodava kamionce Mercedes furgon so rampa

Број на оглас: 3265670 | Објавен на: 15.05.2019, 09:05
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Kamionceto e vo odlicna sostojba proizvedeno 1997god. za poveke informacii javete se na 070 238 114 Angel cena po dogovor

  Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

  Irena- Trejd (претпријатие)

Потврден огласувач