Logo

Cuvane na bebe

Број на оглас: 3265867 | Објавен на: 17.05.2019, 05:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Категорија: Чистење, Домашна работа, Нега и подршка

Пол : Женско

Образование: Средно училиште

Возачка дозвола: Не е важно

Познавање на јазици: Не е важно

Компјутерски вештини : Не е важно

Цена: 8.000 МКД

Категорија: Вработување / Нудам работа

Вид на оглас: Се продава


BARAM ZENA ZA CUVANE NA BEBE

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Igor

Потврден огласувач