Logo

DAF XF 105 460 EUR 5

Број на оглас: 3265882 | Објавен на: 11.08.2019, 18:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10.000 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


daf xf 105 460
2006ta god
1 003 879 km
BG tablici
Mozna e zamena za kola na mak tablici od 2008++ so vasa doplata.

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 ilija stojev

Потврден огласувач