Logo

Audi a3, 2005/06, 140ks, 8V.

Број на оглас: 3265887 | Објавен на: 19.05.2019, 13:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A3

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2019

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 4.700 €
4.799 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Audi a3 Sportback, klimatronik, 2005 (noemvri), 2.0 TDI , 140ks, so 5 vrati, 8V. Kolata e vo odlicna sostojba, redovno servisirana i registrirana cela godina.

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Ilija

Потврден огласувач