Logo

STIHL 038 motorna pila

Број на оглас: 3266031 | Објавен на: 08.08.2019, 22:38
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 10.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Градина / Градинарски алат и машини

Вид на оглас: Се продава


motorna pila stihl 038 odlicna. pali vozi

  Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

  gorgi

Потврден огласувач