Logo

Delphi MULTI VEHICLE DIAGNOSTIC

Број на оглас: 3266135 | Објавен на: 15.05.2019, 15:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Останато

Вид на оглас: Се продава


ПРОДАВАМ MULTI VEHICLE DIAGNOSTIC SKENER NA DELPHI
* Скенирање на функции и проверка на
* EOBD / OBDII комуникација со возилото
* Сериски системи
* Мотор
* Палење
* Клима
* ABS
* Ресетирање на услугата
* SRS
* Имобилизатор
* Инструмент
* Систем за комфор
* Менувач
Со функцијата рекордер на лет, можете да снимате параметри во реално време додека се возите со возило. За време на снимањето, со притискање на копче можете да ја нагласите специфичната грешка за да можете да ја испитате откриената грешка.
Тел.072/315-015

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 06.06