Logo

5x112 17

Број на оглас: 3266187 | Објавен на: 10.09.2019, 18:45
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 150 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


5x112 17
ET42
8Jx17 H2 site 4ri
Made it Italy
Samo na what's up ili Viber kontakt bez gumi se prodavat

  Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

  Niki

Потврден огласувач