Logo

SEAT ALTEA 20 TDI DSG

Број на оглас: 3266354 | Објавен на: 12.07.2019, 23:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Altea

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Seat ALTEA  2.0 Tdi 140 ps
NOV UVOZ 🇨🇭🇨🇭🇨🇭

2005 godina
so servisna knishka so garncija na km
190000 km
платено царина
Информации за возилото » ABS Airbag Auto Hold Cruise Control ESP   Radio / CD /  Алуминиумски Бандажи Борд компјутер  Електрика на Ретровизори Електрични Прозори Климатроник  Кожен Волан  Светла за Магла   Централна Брава Дополнителни информаци Увезена од Швајцарија    Без  ZAMENI
зимски ГУМИ
SORABOTUVA SO LIZING KOMPANIJA MOGO
cena : po Dogovor   071 666 554
Facebook :AD AUTOS

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Adnan

Потврден огласувач