Logo

Volan fiat punto grande.fiat bravo..2008.extra

Број на оглас: 3266362 | Објавен на: 28.06.2019, 13:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 80 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Останато

Вид на оглас: Се продава


Volani za grande punto....fiat bravo 2008 god...extra volani.cista koza...80 evra komad.

 Скопје    Општина: Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

 zare

Потврден огласувач