Logo

Mercedes E270 CDI Avangarde

Број на оглас: 3266521 | Објавен на: 03.07.2020, 10:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 270

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 130 kw / 177 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 4.900 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e odlicna registrirana cela god do 01.06.2021. kozen enterier, i raboti totalno sekoe kopce, od oprema ima
Xsenon svetla
Elektricno posefuvanje na sedista
4 zonska klima
Al. Bandasi so novi letni gumi
Tempomat
Cd radio so sarzer za 6 CD
Klimatronik
Kolata e odlicna okolu censta ima prostor za dogovor Informacii na tel 078-748-787

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Lazo

Потврден огласувач