Logo

Sangyong Korando 4 x 4

Број на оглас: 3266621 | Објавен на: 16.09.2020, 20:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ssangyong

Модел: Korando

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2019

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Kласа на емисија: Еуро 6

Цена: 4.300 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava dzip Ssangyong Korando , turbo dizel, mercedes benz motor, 2005 godina, odlicno socuvan, klima , ABS, centralno, kuka,aluminiumski bandazi so novi gumi, itn...
ZA POVEKE INFORMACII NA OVOJ BROJ

075 329 656
075 329 656
075 329 656

 Струга    Општина:Вевчани

Прати Е-Маил

 KTM

Потврден огласувач