Logo

Opel astra

Број на оглас: 3267348 | Објавен на: 15.01.2020, 19:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2002

Гориво: Бензин

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel astra 1.2 benzin 2002 god
Vo odlicna sostojba
Kompletno servisirana,registrirana cela godina
Tel.070/952-700

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 Ivica

Потврден огласувач