Logo

Prodavam Novi Gumi Cachland po Ekstra Ceni

Број на оглас: 3268174 | Објавен на: 15.10.2019, 08:27
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 2.200 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Novi gumi Cachland Angliski brend(fabrika cpr)
205-55-16 2200 den
215-55-16 2500 den
225-55-16 2800 den
205-50-17 2500den
215-45-17 2500 den
225-45-17 2500 den
225-50-17 2800 den
225-55-17 3200 den

  Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

  Гоце

Потврден огласувач