1 / 12
Prodazba na kukja vo Naselba Lisiche
1 €
Цената не е фиксна
19.04.2023 05:41

Аеродром / Скопје

Број на соби:

5

Квадратура:

123 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Струја

Дворна површина:

224 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1964

Година на реновирање:

1972

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

12ta Makedonska Brigada broj 58b

Se prodava kukja (Finska dobro sochuvana baraka so dogradba) vo Naselba Lisiche na Bulevar 12ta Makedonska Brigada broj 58b.
- Stanbena povrshina 123 m2;
- Dva podrumi vkupno 32 m2;
- Shupa 9 m2;
- Dvor 224 m2;
- Dva vleza;
- Dve terasi;
Kukjata e na bulevarot vo blizina na trgovskiot centar.
- Otkupeno zemjishte;
- Chist imoten list;

Cena po dogovor.

Lice za kontakt Dragi telefon 070 306 851

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Dragi Popovski
Потврден огласувач
070306851
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам