Logo

GUMI 225 55 16

Број на оглас: 3268367 | Објавен на: 30.08.2019, 16:54
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 800 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Ostanatise 3 gumi, isti i mnogu zdravi. Cena na edna e 800 den.

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  Simo

Потврден огласувач