Logo

Prodavam Novi Gumi 145-70-12 letni

Број на оглас: 3268701 | Објавен на: 17.07.2019, 09:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.650 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Novi gumi Onyx
145-70-12 1650 den

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 goce

Потврден огласувач