Logo

bmw 318d e91 2008

Број на оглас: 3268793 | Објавен на: 16.09.2019, 11:24
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: BMW

Модел: 318

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 105 kw / 143 ks

Цена: 6.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава БМВ 318д е91 2.0 143 кс 2008 година, увезено од Швајцарија, регистрирано до мај 2020 година, нови зимски гуми good year 17" со зелен картон, нов акумулатор и променето масло во мотор и менувач и сите филтри

  Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

  Стојанчо