Logo

Fiat Punto 1,1

Број на оглас: 3268803 | Објавен на: 17.07.2019, 11:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Punto

Година: 1996

Гориво: Бензин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 45 kw / 61 ks

Цена: 799 €
800 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Fiat Punto 1.1 vo dobra sostojba 4novi gumi. nov akumulator so garancija 2 godini. registrirano i servisirano so full servis so servisna kniska..domacinski odrzuvano...cenata ne e fiksna..... info 076 681 528

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Pere

Потврден огласувач