Logo

So realni km

Број на оглас: 3269098 | Објавен на: 17.02.2020, 20:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 207

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 110000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 50 kw / 68 ks

Цена: 5 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kupena vo MK
Realni km
2 vrati
Ispravna
Cena po dogovor

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 acko

Потврден огласувач