Logo

Dacia sandero

Број на оглас: 3269219 | Објавен на: 27.11.2019, 23:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Dacija

Модел: Sandero

Година: 2011

Гориво: Бензин

Километри: 120000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 62 kw / 84 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Dacia sandero 1.6 kola e sega uvezen od ch🇨🇭🇨🇭🇨🇭so plateni site davacki do reg registracija do brojevi sega e servisiran smeneto ulje svekici i site filteri kola e tiptop vredi da se vidi za povise info tel 072 235 671 samo na ovoj broj:
072 235 671
072 235 671
072 235 671

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Jafi