Logo

Kafemat DeLonghi so melnica

Број на оглас: 3269220 | Објавен на: 01.06.2019, 06:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 220 €

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Апарати за кафе

Вид на оглас: Се продава


Prodavam kafemat DeLonghi
So sopstvena melnica

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 dragan