Logo

KIA CLARUS 1.8 SLX

Број на оглас: 3269641 | Објавен на: 28.11.2020, 12:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Kia

Модел: Clarus

Година: 1999

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2020

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 890 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Od oprema ima elektrika na predni prozori klima koja raboti atest kuka atestiran plinski ured

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 kire

Потврден огласувач