Logo

FORD FOCUS 1.6 HDi 66 KW moze zamena

Број на оглас: 3269692 | Објавен на: 02.06.2020, 10:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Focus

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.600 €

2.650 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


FORD FOCUS 1.6 HD 66 KW/90 KS
Reg do 12.2020
Klima
Servisiran
Moze zamena
 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач