Logo

Se prodava kuka vo Miravci

Број на оглас: 3270166 | Објавен на: 21.09.2020, 12:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 6

Квадратура: 200 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 750 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Стара

Опрема: Наместен

Година на градба: 1996

Број на балкони: 4 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југозапад

Адреса: Idnina br 25

Цена: 54.000 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kuka vo Miravci 160 m2 plus 40 m2 garaza i pomosna prostorija,so dvor od 750 m2,parcela br.6247/1 i plac 2300 m2 parcela 6250,zaedno so dvorot 3050 m2 vo prekrasna I tivka okolina,cena po dogovor

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Kosta

Потврден огласувач