Logo

Massey feruson 260

Број на оглас: 3270169 | Објавен на: 19.03.2020, 06:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 8.500 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Se prodava 4x4 .moze zamena za kola nad 2012g
Uvoz od ch.

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Sasho

Потврден огласувач