Logo

Opel Astra h 1.7 isuzu 74kw

Број на оглас: 3270171 | Објавен на: 18.09.2019, 21:41
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 3.350 €
3.400 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Astra h 1.7 isuzu 74 kw,servisirana rebrasti kais,zategaci,filtri,ulje,full oprema klimatronik,abs,aluminiumski bandazi 4 novi gumi 2letni 2zimni nazad,centralno so dalecinsko,maglenki,registrirana do 06.10.2019 so zelen karton,cenata e fiksna

  Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

  Kosta

Потврден огласувач