Logo

OPEL ASTRA 1.7 Td na delovi klima servo

Број на оглас: 3270207 | Објавен на: 12.02.2020, 21:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Златна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 02.2020

Сила на моторот: 70 kw / 95 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava opel astra G na delovi 1.7'td imam se

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 ZORAN

Потврден огласувач