Logo

Se prodavaat

Број на оглас: 3270243 | Објавен на: 12.06.2019, 17:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Вид на оглас: Се продава


Cena po dogovor

 Скопје    Општина: Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

 DRAKCE

Потврден огласувач