Logo

Лавабо/мијалник

Број на оглас: 3270462 | Објавен на: 19.06.2019, 22:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.600 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Мијалници

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Ново, неупотребено лавабо 50х25 цм

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Скопје

Потврден огласувач