Logo

EVTINO,Nov nekoristen Jonizator,procistuvac na vozduh

Број на оглас: 3270474 | Објавен на: 02.04.2020, 17:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Останато

Вид на оглас: Се продава


Евтино, Нов некористен ултрасоник ОЗОНАТОР Gree (број 1 во Европа), донесен од Германија (правен за Германски пазар) го прочистува, навлажнува, стерилизира воздухот (ги уништува вирусите и бактериите) во просторијата.
Посебно поволен за респираторни заболувања, асматичари, срцеви болни, постари особи, мали деца, и сл.
Цена само 3000ден.

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 НM

Потврден огласувач