Logo

БИЛБОРД | Агенција за недвижности и маркетинг - Охрид

Број на оглас: 3270729 | Објавен на: 23.05.2020, 10:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 1

Квадратура: 50 m²

Греење: Струја

Спрат: 1 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југ

Адреса: ул.Дејан Војвода бр.8

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


🏡 БИЛБОРД | Агенција за недвижности и маркетинг

🌟 Продажба и изнајмување на недвижен имот во Охрид - www.bilbord.com.mk

🔵 Покрај основите - административни активности околу купопродажба/изнајмување на недвижности вршиме изработка на 360° виртуелни тури (станови, куќи, плацеви, апартмани...)

🔵 Предноста на 360° виртуелните тури е тоа што потенцијалниот клиент од својот дом ќе можете виртуелно да прошета (внатрешно + воздушно) и детално да ја разгледа (360°) избраната недвижност.

🏡 ☑ 360° виртуелните тури имаат големо значење:

✅ Првичен впечаток за недвижноста - односно клиентот ќе знае однапред дали вреди да ја посети недвижноста или не.
✅ Клиентот побрзо врши селекција бидејќи има голем број недвижности за продажба и изнајмување што се нудат и на тој начин ќе може да ги елиминира недвижностите што не се поклопуваат со своите критериуми.
✅ Заштеда на време.
✅ Издвојување од конкуренција - недвижностите што имаат 360° виртуелни тури се повеќе впечатливи и го привлекуваат вниманието кај клиентите од останатите недвижности што немаат.

🔷 Примери:

➡ Стан (360° виртуелна тура, 3D план, скица) - https://bilbord.com.mk/?p=6&o=1214
➡ Куќа (360° виртуелна тура, 3D план, скица) - https://bilbord.com.mk/?p=6&o=1190
➡ Плац (360° виртуелна тура од земја и воздушно со дрон, означување на парцелата, означување на пристап до самиот плац) - https://bilbord.com.mk/?p=6&o=1309
➡ Апартман (360° виртуелна тура внатрешно и воздушно со дрон, означување на google maps, поставување на 360° виртуелната тура на google street view) - https://bilbord.com.mk/?p=60&o=960

Огласи од: БИЛБОРД | агенција за недвижности и маркетинг

БИЛБОРД | агенција за недвижности и маркетинг

ул.Дејан Војвода бр.8
Охрид

Станете Премиум член

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 БИЛБОРД | агенција за недвижности и маркетинг (претпријатие)

Потврден огласувач