Logo

Mercedes Actros 1845

Број на оглас: 3270850 | Објавен на: 26.03.2020, 19:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 26.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava 3x Mercedes Actros 1845 2012 godina vo odlicna sostojba napraven kompleten servis,smeneti plocki se funkcionira so frizider i druga dodatna oprema TELEFON ZA KONTAKT 070210913

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 tose

Потврден огласувач