Logo

BMW 525 TDS BESPREKORNA SOSTOJBA!!!!!

Број на оглас: 3270897 | Објавен на: 15.06.2019, 15:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 525

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 96 kw / 131 ks

Цена: 2.200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava bmw 525 tds vo super sostojba registrirano do 16 avgust so zelen karton so full oprema, klimata ladi besprekorno, tempomat 4 novi gumi sava, bez korozija so realni 250 iljadi km.
proverka kade sakate
mozi i zamena so vasa doplata

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 oglas

Потврден огласувач