Logo

Opel astra 1.7 cdti

Број на оглас: 3270918 | Објавен на: 18.06.2019, 06:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2018

Сила на моторот: 57 kw / 77 ks

Цена: 3.450 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Klimatronik
Servo volan
Centralno
El stakla
El prozorci
Halogenki
Maglenki
Komandi na volan
Al bandazi
Vo odlicna sostojba

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Marjan / Blaze

Потврден огласувач