Logo

Sporet na parno

Број на оглас: 3270940 | Објавен на: 08.09.2019, 20:33
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Шпорети

Вид на оглас: Се продава


Se prodava shporet na parno Alfaplam 90.
KONTAKT TELEFON
070288365

  Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

  David

Потврден огласувач