Logo

Michelin 225/65 R16C

Број на оглас: 3270956 | Објавен на: 13.07.2019, 12:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 МКД
2.200 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Се продава нова гума ,Michelin Agilis 225/65 R16C не е возена, се гледа на сликата

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Miki

Потврден огласувач